731 901 601

Konsultant ds. wdrożeń systemów spożywczych ISO 22000, HACCP, BRC, IFS, GMP+ (PRAKTYKI)

DJB DORADZTWO to dynamicznie rozwijająca się  firma, która zajmuje się wdrażaniem systemów zarządzania. Od 2000 r. firma zbudowała pozycję jednego z liderów w swojej branży wdrażając systemy zarządzania i prowadząc szkolenia w ponad 1600 firm w całej Polsce. Obecnie poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:

Wymagania:

  • status studenta III-V roku
  • podstawowa wiedza na temat przynajmniej jednego z systemów ISO 22000, HACCP, BRC, IFS, GMP+ ( innych systemów z branży spożywczej)
  • zdolność do szybkiego pozyskiwania nowej wiedzy i umiejętności
  • gotowość do odbywania podróży służbowych (mile widziane prawo jazdy i własny samochód)
  • zdolności interpersonalne, umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność co najmniej 3 dni w tygodniu

Zadania:

  • realizacja wdrożeń ww. systemów
  • prowadzenie szkoleń
  • konsultacje indywidualne dla klientów
  • opracowywanie dokumentacji ISO 22000, HACCP, BRC, IFS, GMP+

Oferujemy:

  • odbycie płatnych praktyk z możliwością późniejszego, stałego zatrudnienia
  • ciekawą oraz odpowiedzialną pracę
  • wsparcie w postaci szkoleń
  • stałe wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Dołacz do nas!

Wypełnij formularz i prześlij nam swoją kandydaturę.

Bezpieczne dane

Twoje dane są u nas bezpieczne.
Dbamy o Twoją prywatność.

Oferty z symbolem ref. prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@djb-doradztwo.pl

Prosimy o załączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DJB Doradztwo Marcin Chorąży, ul. Kilińskiego 121c, 90-049 Łódź, moich danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, w zakresie jaki przekazałem w przesłanym przeze mnie zgłoszeniu aplikacyjnym na potrzeby procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.” Jednocześnie informujemy, że zasady przetwarzania danych określa nasza Polityka Prywatności.

Gwarantujemy

Doświadczenie
Możliwość zdobywania doświadczenia w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
Biurko
Odpowiednie narzędzia pracy
Podpis
Umowa o pracę
Podpis
Możliwość rozwoju zawodowego