731 901 601

Zajmujemy się świadczeniem usług związanych z systemami zarządzania od 21 lat. W tym czasie mieliśmy przyjemność współpracować z ponad 1600 dużych, średnich oraz małych firm.

Wdrażanie Systemów Zarządzania

Oferujemy kompleksowe wdrożenia systemów zarządzania – od analizy obecnego funkcjonowania firmy, poprzez zoptymalizowanie procesów, do opracowania dokumentacji oraz zapisów – z gwarancją uzyskania certyfikatu.

Poznaj szczegóły
Szkolenia

Prowadzimy szkolenia otwarte, dla wszystkich zainteresowanych tematyką systemów zarządzania, oraz dedykowane, dostosowane w 100% do potrzeb naszych Klientów. Nasze szkolenia dotyczą wyłącznie tych norm, których wdrażaniem się zajmujemy.

Poznaj szczegóły
Utrzymywanie Systemów Zarządzania

Każdy wdrożony system wymaga stałego monitorowania i doskonalenia. Zajmujemy się zapisami, audytami wewnętrznymi, przeglądem zarządzania i innymi sprawami, od których zależy efektywność i aktualność danego systemu. Gwarantujemy jego sprawne działanie oraz pozytywne wyniki audytów nadzoru prowadzonych przez jednostkę certyfikującą.

Poznaj szczegóły
Audyty

Na zlecenie Klienta wykonujemy audyty wewnętrzne, a także audyty drugiej strony (u dostawców naszych Klientów) oraz audyty zerowe (służące analizie funkcjonowania firmy przed podjęciem decyzji o wdrożeniu nowego systemu).

Poznaj szczegóły
Konsultacje

Służymy radą w przypadku wszelkich problemów związanych z utrzymaniem, rozwojem lub dostosowaniem systemu do nowych wymagań.

Poznaj szczegóły
Audyty Środowiskowe

Tworzymy wykaz aktów prawnych dotyczących ochrony środowiska oraz sprawdzamy czy firma spełnia te wymagania.

Poznaj szczegóły

Zawsze działamy zgodnie z poniższymi zasadami

Ludzik indywidualnie
Nie stosujemy gotowych rozwiązań. Każdy system projektujemy od nowa, tak aby dostosować go do specyfiki działania naszego kleinta
Optymalnie optymalnie
Projektując systemy zarządzania zawsze przedstawiamy klika rozwiązań spełniających dane wymaganie normy. Wspólnie z naszym klientem wybieramy rozwiązanie optymalne.
Kalendarz terminowo
Aktywnie zarządzamy projektem wdrożenia. Dzięki temu zawsze dotrzymujemy terminów.
Czas elastycznie
Spotykamy się z naszymi klientami w dogodnych dla nich terminach.

Zaufali nam

Zaufało nam ponad 1600 firm

Referencje

Przeczytaj, co sądzą o naszych wdrożeniach i szkoleniach ich uczestnicy

Philips - logo
„ PHILIPS POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie ma przyjemność zarekomendować usługi doradcze świadczone przez firm DJB Doradztwo Marcin Chorąży.

Prace realizowane przez DJB Doradztwo w pełni spełniły nasze oczekiwania jakościowe. Zostały one indywidualnie dopasowane do potrzeb i specyfiki naszej Organizacji oraz do określonych przez nas oczekiwań. Konsultant, jaki został dedykowany do projektu, wykazał się odpowiednimi kompetencjami oraz szeroką wiedzą w zakresie normy ISO 9001:2015, a także służył pomocą i radą, gdy tylko zaistniała taka potrzeba.”
PHILIPS POLSKA SP. Z O.O.
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi - logo
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi
W imieniu Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. Pirogowa rekomenduję DJB Doradztwo Marcin Chorąży jako firmę przygotowującą do wdrożenia Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001:2015. Współpracę z firmą DJB Doradztwo rozpoczęliśmy w roku 2017 i kontynuujemy do dnia dzisiejszego. Przedmiotem współpracy były zagadnienia związane z wdrożeniem systemu. Konsultant współpracujący z naszym szpitalem wykazał się dużą wiedzą merytoryczną, w sposób przystępny i ciekawy przekazał wiele cennych informacji dotyczących wymagań norm, ich zastosowania oraz zasad przeprowadzania procesu auditu wewnętrznego. W naszej ocenie firma DJB Doradztwo Marcin Chorąży jest rzetelnym i godnym polecenia wykonawcą w zakresie wdrażania systemu ISO 9001:2015.
Dyrektor W.S.S. im. M.Pirogowa dr n med. Roman Bocian
CONTROL SYSTEM FMN - logo
CONTROL SYSTEM FMN Sp.z o.o. współpracowała z firmą DJB Doradztwo w zakresie kompleksowego dostosowania systemu ISO 9001:2009 do wymagań nowej normy ISO 9001:2015, DJB Doradztwo zobowiązał się do wykonania wszelkich niezbędnych czynności, dzięki którym nasza firma mogła uzyskać certyfikat ISO 9001:2015 w szczególności: Pracownicy firmy DJB Doradztwo wykonali swoje zadania w sposób profesjonalny. Firmę cechuje terminowość oraz elastyczność w rozwiązywaniu problemów, a także poszanowanie interesów Zleceniodawcy.
Dyrektor Bożena Zawalska
Urząd Lotnictwa Cywilnego - logo
Urząd Lotnictwa Cywilnego z największą przyjemnością pragnie polecić usługi firmy DJB Doradztwo Marcin Chorąży w obszarze wdrażania nowej normy systemu zarządzania jakością ISO 9001:2015. Wszystkie działania Konsultanta zostały indywidualnie dopasowane do naszych potrzeb oraz oczekiwań. Konsultant wykazał się ogromną wiedzą dotyczącą systemu ISO 9001:2015, dzięki czemu podsunął nam wiele istotnych rozwiązań. Dokumeńtacja została opracowana w sposób staranny i rzetelny. Szkolenia, które zostały przeprowadzone w ramach wdrożenia, były ciekawe oraz pozwoliły nam na zagłębienie wymagań nowej normy ISO 9001:2015.
Dyrektor biura dyrektora generalnego Magdalena Kapuśniak